Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha)
Pohled na Trosky, signováno, datováno a popsáno vpravo dole G. Macoun 15 Hrdoňovice, olej/plátno, 80 x 99 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |